Výherkyně soutěže o nejlepší nehty:
3. Kerush

Duben 2011

Bye.

16. dubna 2011 v 20:51 | Louise. |  Louise.
A je to tady - KONEC.
Otázka? PROČ?
Odpověď? Blog mě stále baví, ale nemám na něho čas. To by bylo ještě v pořádku, ale poslední dobou zjišťuju, že jsem dávala blogu přednost před učením, což samozřejmě bylo vidět ve škole. A já nejsem typ co by říkal: ,,SERU NA ŠKOLU." - prostě sem už nepříjdu.Je mi líto, že jste mě nepoznali - chtěla jsem se vám představit, aby jste mě poznali. Z těch článků, co jsem napsala vůbec nic nepoznáte - chtěla jsem napsat články o mě.
Shrnutí? Jedním slovem BYE.

Co si ještě přát.

11. dubna 2011 v 20:09 | Louise. |  Other.
Vždy když se zamyslím nad tímto tématem, tak dojdu k tomuhle:
Co si ještě přát? Vždyť já mám všechno. Rodinu, která drží spolu, rodiče se nehádají a všichni jsou zdravý. 2 nejlepší kamarádky, máme stejný styl a jsme nejlepší kamarádky už alespoň 2 roky. Máme tolik zážitků ( a tolik drbů :D ). Svoje kamarádky ze třídy, jsem tak ráda, že s nimi tak skvěle vycházím :). Mám dva domácí mazlíčky - kocoura a psa ( haha, to je kombinace co? :D ) a jsem tak ráda, že nám je rodiče dovolili mít a že se navzájem nepozabíjeli. Svůj pokoj ve kterém mám svoji skříň s nádherným oblečením, které se mi líbí a svůj ( no, skoro svůj :D ) počítač a svoji velikánskou postel s nejteplejší peřinou na trhu ( díky, tati :D ). Mám zdraví, ve školce jsem měla bezlepkovou dietu, která bývá ve většině případů až do smrti ( nesmíte jíst vše co obsahuje mouku, takže např. rohlík nebo chleba), ale naštěstí mi jako zázrakem zmizela. Mám rovnátka ( to zní blbě, že? :D ),ale jsem šťastná, protože nebudu mít mezeru mezi zubama. Chodím na gymnázium, takže mám kvalitní vzdělání a budu o trochu inteligentnější než jsem teď. Takže co si ještě přát? Vždyť tohle je až moc! Zamysleli jste se někdy nad tím, že toho máte tolik a že ty drobnosti typu nový mobil jsou vlastně úplná maličkost? Nový mobil nebo zdraví?

Jsem blázen??

11. dubna 2011 v 19:59 | Louise. |  Diary.
Ahojky, dnes jsme psali čtvrtletku z matiky a mám z toho blbej pocit :/ bůůů..

Po škole jsem se doma celou dobu učila. Poslední dobou jsem se moc neučila - hlavně kvůli blogu, ale včera to už bylo poznat - jinak se totiž učím průběžně, takže skoro vše ve škole chápu, ale poznala jsem ve škole, že se začínám pomalu, ale jistě ztrácet, takže jsem to dneska dohnala ( alespoň doufám, ale stejně se budu ještě zítra učit. ). Když příjdou ty nejhorší chvilky, tak si řeknu: A co jsi chtěla? Jsi na gymplu a to byl vždycky tvůj sen.
A snažím se to překonat - nejhorší chvilka byla včera ( neděle ), když jsem přišla večer na to, že jsem se měla učit skloňovat zájmeno JENŽ. :/:/ Znáte ten pocit když víte, že jste se měli něco naučit a najednou nad tím sedíte ( a nic neumíte ) v neděli večer?

Čtvrtletky.

9. dubna 2011 v 21:29 | Louise. |  Názory.
Hi,
v pondělí píšu čtvrtletku z matiky :/ Fujky fuj :/ Ale možná ji píšeme trochu brzo nebo ne? :D

Píšete už čtvrtletky?
Nejdřív napiš názor, teprve potom reklamu - děkuji za pochopení, stejně se na váš blog podívám, protože vám budu odpovídat :D

Ta holka s modrými nehty.

9. dubna 2011 v 20:59 | Louise. |  Diary.


JÁ HO NAŠLA!
Před rokem, jako neznámá primánka, jsem jednou v Brně v drogérii narazila na modrý a opravdu zajímavý lak. A tak jsem si ho koupila - haha, ještě jsem nebyla takovej skrblík jako teď a utrácela jsem peníze za ty nejblbější blbiny světa. A právě s tímhle lakem na nehtech jsem se seznámila s většinou sekundánek a taky s některýma holkama z mé třídy, protože ten lak byl opravdu ŠÍLENÝ a všichni mě díky němu poznali.
Aha, to je ta holka s tím lakem.

A teď jsem ho našla znovu ( má trapná sestra si ho vzala k sobě do šuplíku ve kterým jsem hledala jedny náušnice a našla jsem ten lak! :D ). Oživila jsem s ním staré vzpomínky :)
Miluju Tě, můj laku :D

Project ~ 7 Days.

9. dubna 2011 v 20:29 | Louise. |  I do tests.


Momentálně se zaměříme na laky na nehty značky Miss Sporty. Tyto laky oznamují díky nápisu LASTING COLOUR UP TO 7 DAYS, že barva laku vydrží až 7 dní bez jakýkoliv problémů. A protože mám moc ráda testy, tak mě napadlo jediné:

PROČ TO NEOVĚŘIT?

Na týden jsem si nalakovala nehty a chcete vidět výsledek?

Co všechno musíme my ( fotografové ) trpět?

8. dubna 2011 v 20:19 | Louise. |  Other.


Fotografové, takže i já, to lehké nemají. Trmácíme se sem a tam terénem, né a né najít hezkou rostlinku na vyfotografování. A když jí najdeme, tak si lehneme do trávy ( a posbíráme tím všechen obsah země - jak už klíšťata, tak i bláto. ), pak hledáme ve foťáku nějaký ten speciální program, aby fotka byla dokonalá a začneme fotit. Během focení jsme opravdu v zajímavých polohách ( lepší než hodina plavání :D ), abychom našli ten nejlepší úhel na vyfocení, takže si u toho stihneme odřít kolena a namazat si ruce blátem. Všude lítají různé poutka, víčka z foťáku a naše vlasy. Utahaní, ale s fotkama se vracíme domů. Ale to mě právě na focení baví - dát do fotky to nejlepší ( nebo se alespoň snažit ) :).

Co vy a focení?

Fresh.

8. dubna 2011 v 20:09 | Louise. |  take photo.

Uf, tahle fotka mi dala celkem zabrat - nic se nesmělo ani hnout jinak by to bylo rozmazané :D Zkusili jste někdy fotit rosu? :)

I love beads.

7. dubna 2011 v 20:09 | Louise. |  Diary.
Hi,
včera jsem byla po sto letech v korálkování. Když do něho tak třikrát nejdete, tak zapomenete na tu chuť něco vyrobit. Takže jsem tam šla a uplstila jsem si moji úplně první kuličku ( která se potom změnila na placku, protože si z ní a ještě z druhé placky budu dělat pecky do uší ). Vždycky jsem obdivovala holky, které to uměly.
Hahaha, navíc mě zase chytla ta nálada, kdy musíte proletět všechny weby s korálkama a vykoupit to. No, ještě že jsem takovej skrblík, kterej musí šetřit každou korunu :D

Forest ( and a lot of flowers ).

5. dubna 2011 v 19:39 | Louise. |  take photo.
Byla jsem na procházce s rodičama a se psem, za naší vesnicí už nádherně vykvetly květinky :)

Me and famous singers.

5. dubna 2011 v 19:09 | Louise. |  Louise.

Jak je to vlastně se mnou a se zpěvačkami?
Od té doby co Lady GaGa vydala song Poker Face ( to mě bylo tak 9 nebo 10 :D ) jsem až do ledna tohoto roku ( 2011 ) byla její fanoušek. Byla jsem na The Fame Monster Ball ( 17.11.2010 v Praze ),


( fotek bych zveřejnila víc, ale všechny jsou strašně nekvalitní ( foceno foťákem ) a tady jde Gaga asi vidět nejlíp :D ).


mám doma The Fame a The Fame Monster, ale postupně jsem zjišťovala, že se mi přestává líbit. Bylo to, protože se Lady GaGa hodně změnila. Líbila se mi s mašlí a s dlouhýma rovnýma vlasama, když byla ještě HODNÁ GAGA. Ale teď je spíš SEXY GAGA. Začala nosit jiné paruky - takové rozcuchané a krátké a místo jejích vždy originálních šatů nám začala pózovat v takových sexy modelech typu tohle:


Top 3 seriálů podle mě.

4. dubna 2011 v 19:59 | Louise. |  Other.
Tyto seriály opravdu doporučuji :D


1. Simpsonovi.
Tento seriál si opravdu zamilujete - běží od 18:35 až do 19:20 na Prima Cool každý den ( 2.díly ). Obdivuji ten náš český dabing, myslím, že patří mezi ty nejlepší :) Miluju hlášky Homera :D Miluju, když začne škrtit Barta. :D

I love tea.

4. dubna 2011 v 18:09 | Louise. |  Other.
Je čas na peřinu a čaj. Jo, přesně to udělám. Zabalím se do peřiny a budu projíždět blogy s čajem v ruce. Protože proč to neudělat po učení a po návštěvě Brna z kterého jsem se vrátila OPRAVDU promočená? :D Nebyla jsem nakupovat, byla jsem na rovnátkách. Mám rovnátka na stálo ( naštěstí to na fotkách nejde vidět :D ) už asi 2 roky a dnes mi zubařka řekla, že mi je za měsíc sundá! HURÁÁÁÁÁÁÁÁ! A budu mít už jen rovnátka na noc! HURÁÁÁÁ ( už jsem je měla před rovnátkama na stálo, ale nepomohly mi :/ ). Nedokážu si sebe představit bez rovnátek a s normálníma zubama bez té velikánské mezery :D Haha, letím pro čaj :D

Magical.

3. dubna 2011 v 19:19 | Louise. |  take photo.
Je úžasné, co všechno příroda vytvoří :)


Pixelkové šílenství.

2. dubna 2011 v 17:30 | Louise.
( neberte tu fotku vážně, opravdu NESNÁŠÍM styl CUTE :D )
Hi,
jednou jsme se tak bavily s kamarádkama o internetových stránkách. Já osobně si myslím, že blogy se dělí takto podle věku:
1. fáze: blog s pixelkama, kusovkama.
2. fáze: blog o celebritách, o sobě, občas nějaká kusovka, bleskovka nebo SONB.
3. fáze: blog o sobě, občas nějaká ta celebrita ( blog o fotkách, blog o deníčku atd. )
4. fáze: blog o sobě, zajímavé úvahy o světě okolo sebe, není to jen stupidní deníček, ale je to inteligentní :)
Ale teď k článku - chtěla bych napsat o první fázi nebo-li PIXELKOVÉ ŠÍLENSTVÍ.
Tento blog jsem měla taky, byl to blog s křiklavým vzhledem ze kterého se usmívala "cute jahůdka", "cute cupcake" a pár "cute donutů". Prostě "cute blog".
Ale dávalo to smysl? Dávalo smysl prohlížet si stránku plnou svítících hvězdiček a usmívajících se kaktusů? Najednou mi přijde, že jsem byla pěkně hloupá. Nedává to smysl. Nebo snad ano? K čemu potřebujeme do života "cute cupcake"? :D Ale myslím, že většina holek si tím projít musela. Alespoň doufám, že už nejsou v první fázi a že už se posunuly dál. Já vím, nejsem na tom o nic líp - občas mi také nedává smysl sedět tady za počítačem, ale baví mě to. Baví mě prohlížet si jiné blogy, fotit do článků ( jako např. článek o rýmě, pobrala jsem všechny kapesníčky z baráku a vyfotila je na jedné hromadě ) a psát články. A myslím, že je to rozhodně inteligentnější než přidávat články plné zkopírovaných pixelek s jedinou větou a to : NEJVÍC SE MI LÍBÍ TA DRUHÁ PIXELKA. FAKT CUTE SLON! <3 Mucq!
Takže lowíískuju vás a zítra přidám další wárku pixeleQ, našla sem jedny fakt cute. jsou to pixelky s cute kaktusQama, tady je jedna z nich: no není cute??!! Bye <3 Lowe jůůůůů. ^_^
Haha, tak to tady fakt nehrozí. Ještěže už jsem z této první fáze úspěšně prolezla :D
PS: Samozřejmě, že majitelky těchto "cute blogů" neobviňuji z toho, že jsou hloupé :) Každý na to má jiný názor, protože já mám takový "pozoruhodný" styl - retro a elegance, takže mám zrovna tento názor - nemám ráda MODERNÍ styly :)

Rýma aneb PROČ?!

2. dubna 2011 v 13:29 | Louise. |  Diary.


Proč zrovna rýma? Proč ji dostanu každou zimu a zbavím se ji až někdy o Velikonocích minimálně?? Rýma je fakt "svině". Všude samé kapesníčky, hora kapesníčků. Spreje do nosu? Kéž by zabraly. Jediné co mi kdy od rýmy pomohlo je čas. Čekám se svými kapesníčky roztroušených po kapsách mého oblečení do konce jara.

PS: Prosím, zavolejte na mě někdo policii - je normální, že už fotím i kapesníčky?! Bože, dneska jsem jedla špagety a mamka je tak hezky naložila, že jsem přemýšlela jestli neskočím pro foťák - když ty špagety vypadaly tak fotogenicky :D

Nebe.

2. dubna 2011 v 11:09 | Louise. |  take photo.
Někdy přemýšlím, jak je vůbec možné, že někde tam nahoře nad mraky je vesmír.
Miluju fotit nebe. Tolik zajímavých útvarů a barev. :)

Nic se nezměnilo.

1. dubna 2011 v 15:19 | Louise. |  Diary.
Dnes jsem šla zpátky do školy, samozřejmě se nic nezměnilo ( ještě aby jo, když jsem byla dva dny doma :D Ale jednou se mi stalo, že jsem jela na výlet, vrátila jsem se a všichni byli přesazení ve stylu kluk s holkou. Navíc na gymplu 2 dny znamenají hodně. ) - jako vždy jsem přišla do třídy, kde seděli moji *vysoce inteligentní* spolužáci na jedné lavici a diskutovali o tom, že po korunovaci na krále se Přemyslovci Vratislav II. i Vladislav II. přejmenovali na Vratislava I. a Vladislava I. - BOŽE. Jako vždy si můj matikář, který nás učí 2 roky nedokázal zapamatovat moje jméno ( ,,A kolik vyšlo..no...tobě, tam vzadu za Jaroslavem." ), což by teda už mohl a jako vždy se můj *vysoce inteligentní* spolusedící ( ano, bohužel zasedací pořádek alá kluk s holkou stále platí ) rval s *vysoce inteligentním* klukem, který sedí předemnou a který mému *vysoce inteligentnímu* sousedovi vzal z tašky hnijící svačinu (,která tam byla asi tak rok, jak soudím podle vzhledu. ) a to byl důvod rvačky. Už se moc těším, až se něco změní, hlavně až z mých spolužáku opravdu vyrostou *vysoce inteligentní* gympláci.

PS: Haha, dneska u mě přespí Rosie s Ellen ( viz. v spřátelených blogách v menu ;D ).