Výherkyně soutěže o nejlepší nehty:
3. Kerush

Diary.

Jsem blázen??

11. dubna 2011 v 19:59 | Louise.
Ahojky, dnes jsme psali čtvrtletku z matiky a mám z toho blbej pocit :/ bůůů..

Po škole jsem se doma celou dobu učila. Poslední dobou jsem se moc neučila - hlavně kvůli blogu, ale včera to už bylo poznat - jinak se totiž učím průběžně, takže skoro vše ve škole chápu, ale poznala jsem ve škole, že se začínám pomalu, ale jistě ztrácet, takže jsem to dneska dohnala ( alespoň doufám, ale stejně se budu ještě zítra učit. ). Když příjdou ty nejhorší chvilky, tak si řeknu: A co jsi chtěla? Jsi na gymplu a to byl vždycky tvůj sen.
A snažím se to překonat - nejhorší chvilka byla včera ( neděle ), když jsem přišla večer na to, že jsem se měla učit skloňovat zájmeno JENŽ. :/:/ Znáte ten pocit když víte, že jste se měli něco naučit a najednou nad tím sedíte ( a nic neumíte ) v neděli večer?

Ta holka s modrými nehty.

9. dubna 2011 v 20:59 | Louise.


JÁ HO NAŠLA!
Před rokem, jako neznámá primánka, jsem jednou v Brně v drogérii narazila na modrý a opravdu zajímavý lak. A tak jsem si ho koupila - haha, ještě jsem nebyla takovej skrblík jako teď a utrácela jsem peníze za ty nejblbější blbiny světa. A právě s tímhle lakem na nehtech jsem se seznámila s většinou sekundánek a taky s některýma holkama z mé třídy, protože ten lak byl opravdu ŠÍLENÝ a všichni mě díky němu poznali.
Aha, to je ta holka s tím lakem.

A teď jsem ho našla znovu ( má trapná sestra si ho vzala k sobě do šuplíku ve kterým jsem hledala jedny náušnice a našla jsem ten lak! :D ). Oživila jsem s ním staré vzpomínky :)
Miluju Tě, můj laku :D

I love beads.

7. dubna 2011 v 20:09 | Louise.
Hi,
včera jsem byla po sto letech v korálkování. Když do něho tak třikrát nejdete, tak zapomenete na tu chuť něco vyrobit. Takže jsem tam šla a uplstila jsem si moji úplně první kuličku ( která se potom změnila na placku, protože si z ní a ještě z druhé placky budu dělat pecky do uší ). Vždycky jsem obdivovala holky, které to uměly.
Hahaha, navíc mě zase chytla ta nálada, kdy musíte proletět všechny weby s korálkama a vykoupit to. No, ještě že jsem takovej skrblík, kterej musí šetřit každou korunu :D

Rýma aneb PROČ?!

2. dubna 2011 v 13:29 | Louise.


Proč zrovna rýma? Proč ji dostanu každou zimu a zbavím se ji až někdy o Velikonocích minimálně?? Rýma je fakt "svině". Všude samé kapesníčky, hora kapesníčků. Spreje do nosu? Kéž by zabraly. Jediné co mi kdy od rýmy pomohlo je čas. Čekám se svými kapesníčky roztroušených po kapsách mého oblečení do konce jara.

PS: Prosím, zavolejte na mě někdo policii - je normální, že už fotím i kapesníčky?! Bože, dneska jsem jedla špagety a mamka je tak hezky naložila, že jsem přemýšlela jestli neskočím pro foťák - když ty špagety vypadaly tak fotogenicky :D

Nic se nezměnilo.

1. dubna 2011 v 15:19 | Louise.
Dnes jsem šla zpátky do školy, samozřejmě se nic nezměnilo ( ještě aby jo, když jsem byla dva dny doma :D Ale jednou se mi stalo, že jsem jela na výlet, vrátila jsem se a všichni byli přesazení ve stylu kluk s holkou. Navíc na gymplu 2 dny znamenají hodně. ) - jako vždy jsem přišla do třídy, kde seděli moji *vysoce inteligentní* spolužáci na jedné lavici a diskutovali o tom, že po korunovaci na krále se Přemyslovci Vratislav II. i Vladislav II. přejmenovali na Vratislava I. a Vladislava I. - BOŽE. Jako vždy si můj matikář, který nás učí 2 roky nedokázal zapamatovat moje jméno ( ,,A kolik vyšlo..no...tobě, tam vzadu za Jaroslavem." ), což by teda už mohl a jako vždy se můj *vysoce inteligentní* spolusedící ( ano, bohužel zasedací pořádek alá kluk s holkou stále platí ) rval s *vysoce inteligentním* klukem, který sedí předemnou a který mému *vysoce inteligentnímu* sousedovi vzal z tašky hnijící svačinu (,která tam byla asi tak rok, jak soudím podle vzhledu. ) a to byl důvod rvačky. Už se moc těším, až se něco změní, hlavně až z mých spolužáku opravdu vyrostou *vysoce inteligentní* gympláci.

PS: Haha, dneska u mě přespí Rosie s Ellen ( viz. v spřátelených blogách v menu ;D ).

Home, sweet home aneb princezna Mia+kotel pudingu.

31. března 2011 v 14:09 | Louise.

Takže dneska jsem doma ( včera jsem byla taky ), kvůli dokonalému nákupu s mojí mamkou ( článek o nákupu:http://louise-duck.blog.cz/1103/shopping ). Může za to můj krk, kterej mě včera probudil v 5 ráno, protože jsem nemohla polknout. Fajn. Alespoň jsem dočetla 5. díl deníku princezny Mii PRINCEZNÁM SLUŠÍ RŮŽOVÁ ( teda alespoň doufám, že to je 5.díl ) a zítra valím do školy, takže si vypůjčím další.
Hahaha, říkala jsem si, že když jsem na tom gymplu, tak bych mohla začít číst něco inteligentnějšího než jsou romány ( i když podle mě princezna Mia celkem inteligentní je - jsou tam různé úvahy atd. ) a tak jsem si od matky půjčila Čapka - VÁLKA S MLOKY ( pozor na mě, jsem na stránce 5 - má to 237 stránek a na obálce knížky je lísteček ( je to z knihovny ) VRAŤTE DO 14 DNÍ - hm,tak to nevím. ). No, asi mám ještě na "kvalitní četbu" čas. :D


PS: Jdu realizovat můj dokonalý nápad - navařit si kotel čokoládovýho pudingu a postupně to sníst :D ( moje svačina, špatně se mi polyká, takže puding je ideální :D ).

Rainy.

28. března 2011 v 16:59 | Louise.


Miluju když začne pršet a já jsem pěkně v teple doma. Mám střešní okna, takže ráda poslouchám kapky deště. Natáhnu si pletený punčochy od babičky a pustím si Lykke Li - Paris Blue.

Opravdu tuto atmosféru miluju. Ty kapky deště, teplo domova a do toho moje nejoblíbenější zpěvačka.


Skoro vždy se snažím zachytit tu atmosféru, takže vytáhnu foťák a pár minut fotím - bohužel se déšť nedá vyfotit moc dobře :/.Tyto fotky byly foceny před pár minutami, protože právě prší :).
Tak to byla pauza od učení a teď se jdu zase šrotit :/

Today aneb Benjamín :D

22. března 2011 v 17:29 | Louise.
Včera jsme psali KLOKANA :D Bože, nesnáším KLOKANA! :! V Pythagoriádě ( další taková blbost pojmenovaná po dokonalému Pythagorovi, kterému jsem ale vděčná, protože díky něho mám dvě jedničky ( jedna u tabule a jedna za písemku z Pythagorovy věty :D ) z matiky, takže Dík, Pythagore :D ) jsem byla minulej rok POSLEDNÍ ( nemám logický mozek :D ) a tento rok PŘEDPŘEDPOSLEDNÍ ( hahaha, začínám se zlepšovat. :D ).
Výsledky Klokana, kategorie Benjamín ( :D:D:D hahaha, z toho názvu nemůžu ještě teď. Benjamín Kvítko. ):


JSEM DRUHÁ ZE TŘÍDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bez komentáře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Můj mozek se zbláznil anebo mě osvítil Bůh :D Ale spíš to vidím na ten mozek.
( Doufám, že mi za to dá matikář jedničku :D )

Design?

20. března 2011 v 19:59 | Louise.


Někdy bych si chtěla udělat nový design. Jestli se mi povede, tak ho nebudu objednávat ( a o tom pochybuju - že se mi jakože povede :D ).

NEVÍTE O NĚKOM, KDO DĚLÁ KRÁSNÉ DESIGNY NA PŘÁNÍ?
Budu Vám vděčná, když někoho napíšete :D

Good morning.

17. března 2011 v 8:09 | Louise.
Hi.
Dneska musím říct taťkovi ať mě koupí baterky do foťáku, protože do něho nejdou dát nabíjecí a nafotím takovej můj nápad.
Připravuju 2 články u kterých chcu, aby byli kvalitní, takže bych se nedivila, kdybych zvlášť ten jeden nestihla do konce prázdnin. :/
Děkuju za včerejší návštěvnost ( 45 lidí - na první den je to nádherný <3 ) a chtěla bych vás pozvat na blog mé kamarádky.

AlexiS

16. března 2011 v 18:59 | Louise.
Hi.
Tak tento člověk mě zaujal. Říká si AlexiS a jeho web je http://boy-alexis-duck.blog.cz/
Proč mě zaujal? Píše o mě.
Nevím co vyčetl z mého blogu na který jsem přidala jediný článek, ale nevadí. :)
Děkuji za podporu, AlexiSi.
Louise.
 
 

Reklama